تردمیل تن آرا TA 2000I

سه شنبه 16 مرداد 1397
16:37
هایپرجیم

تردمیل تن آرا TA 2000I مجهز به مانیتور است . ابعاد تسمه تردمیل برابر با 125*42 سانتی متر است که فضای اجرای تمرینات را مشخص می نماید و کاربر قادر است در این محدوده تا نهایت سرعت 16 کیلومتر دویدن را تجربه کند.

با توجه به قابلیت تاشوندگی در این تردمیل، در صورت عدم استفاده از دستگاه می توان آن را بست و دوباره از طریق جک گازی باز نمود. افراد تا وزن 120 کیلوگرم می توانند بر روی این تردمیل که از موتوری با قدرت 4 اسب بخار برخوردار است به راحتی تمرین نمایند. ضربه گیر SDS تعبیه شده در این دستگاه مانع از آسیب به زانوها و کمر حین تمرین خواهد شد. تعداد 6 برنامه تمرینی پیش فرض در حافظه این تردمیل ذخیره شده است که می توان با انتخاب هر یک از آن ها تمرینی جدید آغاز نمود و در اجرای ورزش تنوع ایجاد کرد.

تردمیل تن آرا TA 2000I با 1 سال ضمانت و 3 سال خدمات پس از فروش، محصولی از کشور ایران است. گیره ایمنی موجود در این تردمیل در مواقع ضروری باعث توقف سریع دستگاه خواهد شد تا از آسیب به کاربر جلوگیری نماید. با استفاده از شیب برقی در این دستگاه که تا 15 درجه قابل تنظیم است، می توان پیاده روی در سربالایی را شبیه سازی کرد و شدت تمرین را افزایش داد. با چرخ هایی که در زیر تردمیل قرار گرفته است در صورت نیاز می توان دستگاه را به آسانی جا به جا نمود.


[ بازدید : 5 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تردمیل است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات